Skulptur Victor Demanet

Skulptur Victor Demanet
Skulptur Victor Demanet
Skulptur Victor Demanet
Skulptur Victor Demanet
Skulptur Victor Demanet
Skulptur Victor Demanet
Skulptur Victor Demanet
Skulptur Victor Demanet
Skulptur Victor Demanet
Skulptur Victor Demanet

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VICTOR DEMANET (Frankrike/Belgien 1895-1964): La Marteleur, signerad och daterad V. Demanet 14, patinerad brons, höjd 35,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

657592

2019-09-15