Kolonnskåp ett par
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KOLONNSKÅP, ett par, Karl Johan, bonad björk, rak form, svärtad skiva och sockel, dörrar med sköldformad nyckelskylt av ben, inredning med låda och hylla, höjd 93, 46 x 37 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador, repor, lås saknas
657602
2019-09-15