Kolonnskåp ett par

Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KOLONNSKÅP, ett par, Karl Johan, bonad björk, rak form, svärtad skiva och sockel, dörrar med sköldformad nyckelskylt av ben, inredning med låda och hylla, höjd 93, 46 x 37 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, repor, lås saknas

657602

2019-09-15