Matskedar och såsslev

Matskedar och såsslev
Matskedar och såsslev
Matskedar och såsslev
Matskedar och såsslev
Matskedar och såsslev
Matskedar och såsslev
Matskedar och såsslev
Matskedar och såsslev
Matskedar och såsslev
Matskedar och såsslev

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSKEDAR, SÅSSLEV, 17/1800-tal, bl.a. svenska modellen, längd 19,5-22 cm, vikt ca 415 g

Gravyr, ägarmärkning, slitage, såsslev med bristning

657604

2019-06-29