Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSKEDAR, SÅSSLEV, 17/1800-tal, bl.a. svenska modellen, längd 19,5-22 cm, vikt ca 415 g
Gravyr, ägarmärkning, slitage, såsslev med bristning
657604
2019-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här