Jan Håfström ur hundra dagar

Jan Håfström ur hundra dagar
Jan Håfström ur hundra dagar
Jan Håfström ur hundra dagar
Jan Håfström ur hundra dagar
Jan Håfström ur hundra dagar
Jan Håfström ur hundra dagar

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "ur hundra dagar", monogramsignerad och daterad på baksidan J.H. 1991, olja på tyg uppfäst på papper, 20,5x16,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657611

2019-11-10