André Verdet, Composition (?), färglitografi
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANDRÉ VERDET (Frankrike 1913-2004): Composition, signerad och daterad A. Verdet 1970, numrerad 22/99, färglitografi, 50x43,5 cm.
Med dedikation: "Pour Tore ´Le Roi du Palais´ cordial salut A.V."
PROVENIENS: Tore Wretman
657612
2019-09-29