André Verdet, Composition (?), färglitografi

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDRÉ VERDET (Frankrike 1913-2004): Composition, signerad och daterad A. Verdet 1970, numrerad 22/99, färglitografi, 50x43,5 cm.
Med dedikation: "Pour Tore ´Le Roi du Palais´ cordial salut A.V."

PROVENIENS: Tore Wretman

657612

2019-09-29