Lage Lindell seriegrafi

Lage Lindell seriegrafi
Lage Lindell seriegrafi
Lage Lindell seriegrafi
Lage Lindell seriegrafi
Lage Lindell seriegrafi
Lage Lindell seriegrafi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 29/49, serigrafi, ca 38x97 cm

657614

2019-06-25