Takarmatur 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, glasplafond med prismor, elektrifierad med 2 ljuspunkter, höjd ca 45, diameter 45 cm

Plafond med mindre nagg

657623

2019-06-30