Jan Håfström Palermo IV

Jan Håfström Palermo IV
Jan Håfström Palermo IV
Jan Håfström Palermo IV
Jan Håfström Palermo IV
Jan Håfström Palermo IV
Jan Håfström Palermo IV
Jan Håfström Palermo IV
Jan Håfström Palermo IV

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Palermo IV", signerad och daterad Jan Håfström 1993, collage på papper, 39x28,5 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657637

2019-11-10