Clay Ketter White wall painting

Såld för:

32 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

CLAY KETTER (född 1961): "Scetch for the white wall painting", signerad och daterad Clay Ketter -95, olja på pannå,110x110 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657643

2019-11-10