Olle Nyman, Syrenbukett

Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Syrenbukett, gouache/akryl på papper, 71x60,5 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

smärre skador

657647

2019-09-29