Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
SALTKAR, SALT- och PEPPARSTRÖARE, 14 dlr., silver, 18/1900-tal, England, Sverige, samt svenska importstämplar, saltskedar medföljer
Slitage
657652
2019-06-29