Jan Pauwel Gillemans I, Guiralndes de fruits

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

JAN PAUWEL GILLEMANS I (Holland 1618-1680): Guirlandes de fruits, signerad J P Gillemans, olja på duk, 70x60 cm.

PROVENIENS: Tore Wretman

dubblerad, retuscher, missfärgningar i fernissan, ytsmuts

657654

2019-09-29