Jan Pauwel Gillemans I, Guiralndes de fruits
Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
JAN PAUWEL GILLEMANS I (Holland 1618-1680): Guirlandes de fruits, signerad J P Gillemans, olja på duk, 70x60 cm.
PROVENIENS: Tore Wretman
dubblerad, retuscher, missfärgningar i fernissan, ytsmuts
657654
2019-09-29