Elias Erdtman

Elias Erdtman
Elias Erdtman
Elias Erdtman
Elias Erdtman
Elias Erdtman
Elias Erdtman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Skogsbäck, signerad och daterad E. Erdtman -89, olja på duk ca 23x25 cm

Smärre slitage. Uppfodrad på pannå

657655

2019-06-24