Anders Montan

Anders Montan
Anders Montan
Anders Montan
Anders Montan
Anders Montan
Anders Montan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS MONTAN, (1845-1917), Vinkällare, olja på duk, signerad och daterad -85, 59 x 42 cm. (Anders Montan, Dusseldorf-målare)

Smärre slitage, skador, färgbortfall, hål.

657659

2019-06-24