Skulptur René Charles Massé
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RENE CHARLES MASSE (1855-1913): Affaire d´honneur, märkt Ch Masse, bronspatinerad zink, monterad på träsockel, höjd 65 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, värjan ej ursprunglig samt något stukad
657660
2019-09-15