Skulptur René Charles Massé

Skulptur René Charles Massé
Skulptur René Charles Massé
Skulptur René Charles Massé
Skulptur René Charles Massé
Skulptur René Charles Massé
Skulptur René Charles Massé
Skulptur René Charles Massé
Skulptur René Charles Massé

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RENE CHARLES MASSE (1855-1913): Affaire d´honneur, märkt Ch Masse, bronspatinerad zink, monterad på träsockel, höjd 65 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, värjan ej ursprunglig samt något stukad

657660

2019-09-15