Carl Fredrik Reuterswärd, Blad, brons

Såld för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Blad,
signerad och numrerad Carl Fredrik Reuterswärd 16/20, grönpatinerad brons, 47x57 cm. Gjutarmärkt Fonderia M Italy (Fonderia Mariani).

PROVENIENS: Tore Wretman

657661

2019-09-29