Isaac Grünewald, Sigrid på stranden med parasoll
Klubbat för:
46 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Sigrid på stranden med parasoll, signerad Grünewald, pastellkrita och kol på papper (Ingres), 46x61 cm.
PROVENIENS: Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm,
Tore Wretman
657665
2019-09-29