Francesco Rainaldi efter Leonardo da Vinci

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCESCO RAINALDI (ca 1770-1805): Nattvarden efter Leonardo da Vincis fresk i klosterkyrkan Santa Maria delle Grazie i Milano, kopparstick, 52 x 83 cm, monterad i samtida mahognyfanerad ram med förgyllda mässingsbeslag

PROVENIENS: Stopalo

Fuktfläckar, ej examinerad ur ram

657669

2019-09-15