Clay Ketter White spackle surfacing

Såld för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

CLAY KETTER (född 1961): "White spackle surfacing with steel edges #10", spackel på pannå, signerad och daterad Clay Ketter 1995, 40,5x40,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657670

2019-11-10