Dan Wolgers Immobile

Dan Wolgers Immobile
Dan Wolgers Immobile
Dan Wolgers Immobile
Dan Wolgers Immobile
Dan Wolgers Immobile
Dan Wolgers Immobile
Dan Wolgers Immobile
Dan Wolgers Immobile
Dan Wolgers Immobile
Dan Wolgers Immobile

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

DAN WOLGERS (född 1955): "Immobile", signerad och daterad Wolgers -10, Upplaga 2/3, Vitpatinerad brons, ca 14 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657702

2019-11-10