Dörrhandtag Herman Bergman

Dörrhandtag Herman Bergman
Dörrhandtag Herman Bergman
Dörrhandtag Herman Bergman
Dörrhandtag Herman Bergman
Dörrhandtag Herman Bergman
Dörrhandtag Herman Bergman

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DÖRRHANDTAG, 1900-talets första hälft, gjutarmärkt H.Bergman, i form av hand med åskvägg, 14,5 x 10 cm

PROVENIENS: Stopalo

657703

2019-09-15