Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000 SEK
DAN WOLGERS (född 1955): Spade, metallobjekt, signerad och daterad Dan Wolgers 00.
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657705
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här