Dan Wolgers spade

Dan Wolgers spade
Dan Wolgers spade
Dan Wolgers spade
Dan Wolgers spade
Dan Wolgers spade
Dan Wolgers spade
Dan Wolgers spade
Dan Wolgers spade

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000 SEK

DAN WOLGERS (född 1955): Spade, metallobjekt, signerad och daterad Dan Wolgers 00.

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657705

2019-11-10