Dan Wolgers 51 objekt från 1997

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAN WOLGERS (född 1955): 51 objekt från 1997, signerad och numrerad Dan Wolgers 6/50, Utställningskatalog och multipel, 22,5x18 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657708

2019-11-10