Erika Lagerbielke ´´Difference´´ glasservis

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIKA LAGERBIELKE, ´´Difference´´ glasservis, 70 dlr, samtida, Orrefors, bestående av 12 sötvinsglas, 12 champagnestrutar, 16 vitvinsglas, 12 rödvinsglas, 20 större rödvinsglas,14 ölglas samt 12 rosévinsglas, höjd ca 18-25.5 cm

Obetydligt slitage, några enstaka nagg kan förekomma

657711

2019-06-25