Erika Lagerbielke ´´Difference´´ glasservis
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERIKA LAGERBIELKE, ´´Difference´´ glasservis, 70 dlr, samtida, Orrefors, bestående av 12 sötvinsglas, 12 champagnestrutar, 16 vitvinsglas, 12 rödvinsglas, 20 större rödvinsglas,14 ölglas samt 12 rosévinsglas, höjd ca 18-25.5 cm
Obetydligt slitage, några enstaka nagg kan förekomma
657711
2019-06-25