Eva Lootz Untitled

Eva Lootz Untitled
Eva Lootz Untitled
Eva Lootz Untitled
Eva Lootz Untitled
Eva Lootz Untitled
Eva Lootz Untitled
Eva Lootz Untitled
Eva Lootz Untitled

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EVA LOOTZ (Österrike, född 1940): "Untitled", signerad på baksidan, målning på djurhud, ca 77x55 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657714

2019-11-10