Axel Knipschild
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): Komposition, signerade och daterad Kinpschild 76, gouache /akvarell på papper, bladmått ca 51x72 cm
"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador
Oramad
657728
2019-06-28