Axel Knipschild

Axel Knipschild
Axel Knipschild

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): Komposition, signerade och daterad Kinpschild 76, gouache /akvarell på papper, bladmått ca 51x72 cm

"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador

Kuntoraportti

Oramad

657728

Päivämäärä:

2019-06-28