Wibeke Beck-Friis (Wickela), tygapplikation

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIBEKE BECK-FRIIS "Wickela" (1916-2008): Porträtt av Caron på terrassen i Mougins, tygapplikation, monogramsignerad, 39x62 cm.

PROVENIENS: Tore Wretman

657739

2019-09-29