Hallmöbel med sittbänk

Hallmöbel med sittbänk
Hallmöbel med sittbänk
Hallmöbel med sittbänk
Hallmöbel med sittbänk
Hallmöbel med sittbänk
Hallmöbel med sittbänk
Hallmöbel med sittbänk
Hallmöbel med sittbänk

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

HALLMÖBEL, 1900-talets slut, vitlackerad, med utfällbar sittbänk, höjd 71, 50,5x40,5, utfälld 87 cm

Ytskador och fläckar

657752

2019-06-25