Berlock antik förgylld/ 18K

Berlock antik förgylld/ 18K
Berlock antik förgylld/ 18K
Berlock antik förgylld/ 18K
Berlock antik förgylld/ 18K
Berlock antik förgylld/ 18K
Berlock antik förgylld/ 18K
Berlock antik förgylld/ 18K
Berlock antik förgylld/ 18K

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERLOCK, antik, förgylld/ 18K otydliga svenska stämplar, med plats för två fotografier, fantasikedja, längd ca 45 cm, vikt ca 13.4 g

Dekor med bortfall. Kedja förlängd med förgylld ärtlänk. Mindre baksidiga bucklor.

657756

2019-07-29