Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Landskap med figur, signerad RP, olja på duk fäst på pannå, 38x46 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Krackelerad, ytsmuts
657759
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här