Ragnar Persson, Landskap med figur

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Landskap med figur, signerad RP, olja på duk fäst på pannå, 38x46 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Krackelerad, ytsmuts

657759

2019-09-29