Skeppsporträtt

Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSPORTRÄTT (1900-tal), The American Brig Belvedere going out from New York 1838, reverse glass coloured print, 41x57 cm,

PROVENIENS: Tore Wretman

657761

2019-09-29