Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund" ("Natthamn"), Ljusskär, signerad roland S, 40/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm

Läs mer

657763

2019-08-20