Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): ´´Gillöga", ("Utskärgård´´), 1970, signerad roland S, 210/360, färglitografi, bildmått ca 24x42,5 cm

Läs mer

657765

2019-08-20