Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad och daterad roland S 1974, HC XI / L, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm

Läs mer

657766

2019-08-20