Roland Svensson
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Möte på isen, signerad roland S, 21/30, färglitografi, bildmått ca 17x32 cm
Läs mer
657768
2019-08-20