Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Möte på isen, signerad roland S, 21/30, färglitografi, bildmått ca 17x32 cm

Läs mer

657768

2019-08-20