Miniatyr

Miniatyr
Miniatyr

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

MINIATYR, 1800-tal, tumaltartad scen, gouache på platta av elfenben, ram i mässing, ramens yttermått ca 9,5x8 cm

Nedre högra hörnet är avbrutet, smärre slitage

657769

2019-06-25