Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
MINIATYR, 1800-tal, tumaltartad scen, gouache på platta av elfenben, ram i mässing, ramens yttermått ca 9,5x8 cm
Nedre högra hörnet är avbrutet, smärre slitage
657769
2019-06-25