Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HATT, sk bicorne, svensk, omkring 1800-talets mitt, för officer, längd ca 52 cm
Slitage och skador
657773
2019-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här