Hatt

Hatt
Hatt
Hatt
Hatt
Hatt
Hatt
Hatt
Hatt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HATT, sk bicorne, svensk, omkring 1800-talets mitt, för officer, längd ca 52 cm

Slitage och skador

657773

2019-06-26