Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Jägaren, Gillöga, (Utskär), signerad roland S, 105/350, färglitografi, bildmått ca 27x43 cm
Läs mer
Gulnader efter passepartout
657774
2019-08-20