Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Jägaren, Gillöga, (Utskär), signerad roland S, 105/350, färglitografi, bildmått ca 27x43 cm

Läs mer

Gulnader efter passepartout

657774

2019-08-20