Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterstämning", signerad roland S, 97/260, färglitografi, bildmått ca 22x32 cm

Läs mer

657776

2019-08-20