Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterstämning", signerad roland S, 97/260, färglitografi, bildmått ca 22x32 cm
Läs mer
657776
2019-08-20