Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, svensk, s.k. smålänning, fyra mässingspipor i ett knippe, stomme av mässing signerad IEH (Johan Engholm 1820-1918, Ödestugu), längd 21 cm

Slitage och skador/ ring lös nipplar nedslagna, håller i spänn

657778

2019-06-26