Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad roland S, 45/200, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm

Läs mer

657780

2019-08-20