Roland Svensson
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad roland S, 45/200, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm
Läs mer
657780
2019-08-20