Ring silver granat

Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat
Ring silver granat

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RING, silver, cabochonslipad granat, ostämplad, sidodekor föreställande Adam & Eva på vardera sida i Edens lustgård, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 15,3 g

Ringskena med lödmärke samt dekorer med slitage, granat med litet hack samt två undersidiga sprickor som når ytan

657781

2019-06-25