Ring silver granat
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RING, silver, cabochonslipad granat, ostämplad, sidodekor föreställande Adam & Eva på vardera sida i Edens lustgård, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 15,3 g
Ringskena med lödmärke samt dekorer med slitage, granat med litet hack samt två undersidiga sprickor som når ytan
657781
2019-06-25