Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtdags", ur portföljen "Den Gamla Ångbåten", signerad roland S, 189/360, färglitografi, bildmått ca 31x48 cm

Läs mer

657784

2019-08-20