Roland Svensson
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtdags", ur portföljen "Den Gamla Ångbåten", signerad roland S, 189/360, färglitografi, bildmått ca 31x48 cm
Läs mer
657784
2019-08-20