Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 204/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm
Läs mer
Gulnader
657786
2019-08-20