Siri-K Karlsson oljemålning

Siri-K Karlsson oljemålning
Siri-K Karlsson oljemålning
Siri-K Karlsson oljemålning
Siri-K Karlsson oljemålning
Siri-K Karlsson oljemålning
Siri-K Karlsson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIRI-K KARLSSON (samtida): Komposition, monogramsignerad S och daterad -07, olja på duk, ca 80x110 cm

657787

2019-06-25