Roland Svensson
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskymning, Sandhamn", 1977, signerad roland S, 198/360, färglitografi, bildmått ca 33x43 cm, bladmått ca 45x55 cm
Läs mer
657788
2019-08-20