Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskymning, Sandhamn", 1977, signerad roland S, 198/360, färglitografi, bildmått ca 33x43 cm, bladmått ca 45x55 cm

Läs mer

657788

2019-08-20