Ljusstakar England 1800-tal

Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal
Ljusstakar England 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, viktorianska, stämplade William Comyns, London 1893, silvermonterad sköldpadd, höjd 12 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ett skaft med mindre spricka, limrester

657791

2019-09-15